Misyonumuz

Misyonumuz


İstanbul merkez ve Ankara bölge bayiliklerimiz kanalında 35 kişiyi aşkın personel ile aylık ortalama 7000 adet ürün üretim, satış ve hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

En üst seviyede kaliteye sahip hammadde ve yedek parça kullanımından ödün vermeden; yurtiçi ve yurtdışı gerekli eğitim,seminer ve doküman bilgisi alarak, işçilik kalitesi ve personel bilgisi konusunda üst seviyeye ulaşmaktayız.

Ürünlerimizi kullanan firmalara ücretsiz yazıcı bakım onarım desteği sağlamaktayız, Ürünlerimizi kullanan tüm cihazlar ürünlerimizden kaynaklı yaşanabilecek tüm arızalara karşı kullanıcı hataları dışında tarafımızca garanti kapsamına alınmaktadır.

Ar-ge çalışmalarımızı yeni model kartuşlardaki fiziksel ve kimyasal değişimleri dikkate alarak son kullanıcılara tatmin edici sonuçlar sunmak üzere en özenli seviyede sürekli devam ettirmekteyiz, Üretim için gerekli tesis, techizat, demirbaş ve makine stoğumuz her geçen gün gerekli ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenmektedir, Üretim öncesi ve sonrası gerekli tüm test cihazları stoğumuz tamamlanmıştır.

Üretim alanımız tse_icon_b kurumu tarafından TSE/HYB ( Hizmet yeri yeterlilik belgesi ) denetimlerinden geçerek belgelendirilmektedir.

Firmamız FQC firması tarafından akkredite edilerek iso_ico işletme standartlarına uygun olduğunu gerekli denetimlerden geçerek belgelendirmektedir.

Ürünlerimiz ile ilgili olarak ce_icon deklarasyonunda yer alan şartları sağladığımızı yayınlayarak deklere etmiş ve belgelendirmiş bulunmaktayız.

Markalarımız tpe_icon tarafından belgeli olarak koruma altına alınmıştır.

Yenileme ürün kullanımı tüm dünyada orijinaline oranla yaklaşık %70 / 80 oranında tercih edilmektedir. Açıkça görülüyorki; kartuş yenileme endüstrisi gerek çevreye gerekse ekonomiye hiç küçümsenemeyecek katkılarda bulunmaktadır, Bu iyimser yaklaşım kuruluşunuzdaki baskı maliyetleri ve genel giderler açısından önemli kazanımlar sağlayan kartuş yenileme ürünlerini tercih ederek alacağınız her bir yenileme kartuş ile sizlerde bu tutumlu ve çevreci yaklaşıma katkıda bulunabilirsiniz.

Saygılarımızla